WSPIERAMY Marka SOSINA

ZBIÓRKA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA


Zebraliśmy 41 724,34 PLN.  Datki przekazało 156 darczyńców.


Marek przekazuje Wam te słowa:


Drodzy Przyjaciele,

Chciałbym serdecznie podziękować tym z Was, którzy wsparli zbiórkę pieniężną na moje leczenie, ale i tym, którzy przekazywali mi wsparcie w myśli i modlitwie. Nie potrafię wyrazić wdzięczności wobec Was wszystkich, którzy daliście mi tak wiele powodów do wiary i nadziei. Bardziej, niż zebrana kwota, porusza mnie liczba osób, które zdecydowały się wesprzeć moją walkę, a było to ponad 150 darczyńców. Pieniądze staram się pożytkować mądrze na koszty związane z moim leczeniem. Chciałbym podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna. Przekazuję Wam dobre myśli i pamiętam o Was w modlitwie. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i żebyście nigdy nie zapomnieli o swoich pragnieniach i marzeniach. Serdecznie Was pozdrawiam w imieniu moim i mojej rodziny, a także proszę Was o dalsze wsparcie duchowe w mojej walce.

Pozdrawiam

Marek Sosin


Zbiórka dla naszego kolegi z BNI KINGS – Marka Sosina

Czas trwania zbiórki: 8.12.2021 – 31.01.2021

Drodzy,

Marek ma dla kogo żyć! Jego najbliższa rodzina to kochająca żona, córka, zięć i 6-letni uroczy wnuk.

Niedawno zdiagnozowano u niego nowotwór trzustki w czwartej fazie i liczne przerzuty na oba płaty wątroby. Leczenie niesie za sobą duże koszty. Niestety nie dysponuje kwotą, która może w pełni sfinansować kurację. Czas działa na jego niekorzyść, dlatego każdy dzień ma dla niego ogromne znaczenie.

Pomagajmy!

„Jeśli mogę liczyć na najdrobniejsze nawet wsparcie to z góry pięknie dziękuję. Możesz mi również pomóc dzieląc się tą informacją z rodziną i znajomymi”

Marek

Gdzie przelać pieniądze?

Zbiórkę prowadzi Fundacja Z Wyboru. Dedykowany na zbiórkę Marka numer konta to:

15 1140 2004 0000 3202 8073 3612

Tytuł przelewu: Zbiórka na Marka Sosina